EXAMINE THIS REPORT ON BLOG

Examine This Report on blog

Examine This Report on blog

Blog Article

پس ایران کو؟ مگه میشه نام کشور ما در این لیست با عنوان “کشوری با لیستی از لذیدترین غذاهای دنیا” نباشه .

نوشته شده توسط مجتبی آستانه ۱ بهمن ۱۴۰۱ مشاهده مطالب بیشتر تازه‌‌ترین ویدئوها

در واقع با این‌که آشپزی استرالیایی پیشینه چندان طولانی ندارد اما آشپزی استرالیایی شما را متعجب خواهد کرد.

آمارهای مقامات وزارت نیروی ایران نیز نشان می‌دهد در سال گذشته تنها یک‌پنجم اهداف رشد تولید برق کشور محقق شده و بخش اعظم آن نیز از نیروگاه‌های حرارتی با مصرف سوخت‌های آلاینده فسیلی بوده است.

کشورهای عضو گروه ۷ بلافاصله پس از حمله مسکو به اوکراین در سال ۲۰۲۲، حدود ۳۰۰ میلیارد دلار دارایی‌های مالی روسیه را مسدود کردند.

استفان دوجاریک سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد ۱۲ اردیبهشت در واکنش به حکم اعدام توماج اعلام کرد: «ما در برابر هرگونه استفاده از مجازات اعدام ایستاده‌ایم و می‌ایستیم و بسیار امیدواریم که این حکم اعدام اجرا نشود.»

ایران اردیبهشت پارسال نفتکش «ادونتِج سوئیت»، حامل نفت شرکت شورون را توقیف و click here اسفند پارسال دادگاهی در ایران رای به مصادره نفت آن داد.

نان پری: نان پخته شده با کره و انواع شیرینی ریز که روی آن پاشیده می‌شود.

اشاره او به گزارش اخیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس است که می‌گوید نزدیک به ۱۵۰ قلم داروی پرمصرف کمبود و محدودیت جدی دارد و حدود ۶۵ قلم دارو در شرایط کمبود حاد قرار دارد.

این غذا هم همان‌طور که از نامش پیداست متشکل از زعفران، برنج ریزوتو، پیاز، پنیر و سوسیس است.

دقیقا کدوم بهشت؟ی قابلمه آب جوش با نیم کیلو رب و هرچی تو کابینته قاطی کنی بعد با برنج بخوری شد بهشت؟؟؟؟بجان خودم از رود هن اون ورتر نرفتی؟؟؟

۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) روز جهانی غذا است. مادرها همیشه خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا را درست می‌کنند و البته ایران یکی از خوشمزه‌ترین کشورها در زمینه غذاست، این را همه ما می‌دانیم. اما اگر یک روز قصد سفر به خارج از کشور را داشتید و می‌خواستید به جای غذاهای مامان‌پز خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا را هم امتحان و مزه کنید بد نیست یک لیست از غذاهای ۲۰ کشور دنیا را داشته باشید که در زمینه غذا و آشپزی به عنوان ۲۰ کشور برتر دنیا مشهورند.

*دن دن مین: ترکیبی از رشته فرنگی مزه‌دار شده با ترشی و همراه با گوشت چرخکرده که با روغن چیلی درست می‌شود.

سازمان عفو بین‌الملل با انتشار نامه‌ای، خواستار پایان «‌جنگ»‌ جمهوری اسلامی علیه زنان و لغو قانون حجاب اجباری در ایران شد.

Report this page